Home / Üsküdar Baymak Kombi Servisi

Üsküdar Baymak Kombi Servisi

– Konusunda tecrübeli teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz.

– Yılın tümgünleri 24 saat müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

– İşçiliklerimizde ve değişen parçalarda 1 yıl garanti sunmaktayız.

Baymak Kombi Servisi olarak kaliteli ve güvenilir olma yolunda ilerlemekteyiz

Üsküdar Baymak Kombi Servisi

Kuruluşumuz ısı ve ısınma sistemlerinde  Üsküdar Baymak Kombi Servisi sunmak amacı ile faaliyette geçmiştir. Üsküdar Baymak Kombi özel servisi olarak teknik destek vermektedir. Servisimiz tarafından tamir edilen ve değişen parça yapılan işlem tarihinden itibaren 1 yıl garanti kapsamındadır

Servis teknisyenlerimiz, Servisimizin kuruluşundan önce çeşitli teknik servis kuruluşlarında faaliyet göstermiş olup servis verilen işin işçiliğin önemine sahip olup, Servislikte kalite ve iş bilgi birikimi ile donatılmış olarak faaliyettedirler. İstikrarlı çalışmalarımız gelişen servis teknikleri ile farklı zamanlarda kurumlarda gerekli eğitimleri almakta almaya devam etmektedirler.

Kuruluşumuz İçerisinde oluşturduğumuz çalışma strateji sayesinde kaliteli zamanında ve hızlı hizmet anlayışı ile gazlı ısı teknolojilerine teknik servis hizmeti sunmaktayız, Kaliteli ve daimi hizmet ilkesi ile büyüyen kuruluşumuz Kurumsallık ilkesi ile bileştirmektedir.

Baymak Kombi Genel Bilgi

– Cihazınızı istediğiniz ısı ayarında ayarlaya bilirsiniz. Baymak Kombi cihazınızı düşük sıcaklıkta tutarak kombinize zara vermesiniz.

– Baymak Kombi cihazları hermetik ve bacalı cihazlar olarak iki guruba ayrılırlar. Baca temizliği bacalı kombi cihazlarında ihtiyaç duyulur.

Baymak Bacalı Kombi Cihazı

Yanma haznesi acık olan kombilerdir, Monte edildiği ortamdaki temiz havayı tüketen ve baca bağlantısı gerektiren baymak kombi cihazlardır. Bu cihazlara bacalı cihazı deniz, banyolar ve yüz ölçümü 8 metre küpten az olan ortamlara montajı yapılması uygun değildir. Baca temizliği bu cihazlar için gereklidir.

Baymak Hermetik Kombi Cihazı

Yanma alanı kapalı olan baymak kombi cihazlarıdır. Hermetik diye adlandırdığımız cihazlar baca bağlantısı gerektirmezler. Isı haznesi kapalı olup gazın yanması için ihtiyaç duyulan temiz havayı fan yardımıyla alırlar ve aynı şekilde yanma sonucu oluşan kirli atık gazı dış ortama aktarırlar. Hermetik diye tabir ettiğimiz baymak kombi cihazlar bir baca borusu ile dış ortama bağlanmak zorundadırlar

– Kullanmış olduğunuz baymak kombi cihazınızı kullandığınız dönem sonunda bakım yaptırma ihtiyacı duyar ve sene bir defa bakım yaptırmanız gerekir.

– Kış dönemlerde kullandığınız Baymak kombi cihazınızı kısık derece sıcaklıkta tutabilirsinizi.

– Kombinizde oluşan sorun ve problemlere kesinlikle kendiniz müdahile etmeyiniz.

– Kombinizin su basınç ayarını bir buçuk bar seviyesinde tutmalısınız.

– Peteklerinizin ısı sıcaklığından memnun değilseniz, Tesisat temizliği yaptırmanız gereklidir.

Üsküdar Baymak Kombi Servisi | Üsküdar Baymak Servisi | Üsküdar Baymak | Üsküdar Baymak Kombi Teknik Servisi | Baymak Kombi Servisi Üsküdar | Baymak Servisi Üsküdar

Call Now Button0216 639 14 24