Home / Acıbadem / Acıbadem Baymak Kombi Servisi Hizmeti

Acıbadem Baymak Kombi Servisi Hizmeti

Acıbadem Baymak Kombi Servisi Hizmeti
Acıbadem ilçesinde Baymak firmasının özel servisi olarak vazife yapan firmamız, kombilerinde sorun yaşayan müşterilerine hızlı çözümler sunmaktadır. Kombilerinizle alakalı yaşayabileceğiniz muhtemel sorunlar aşağıda sayılmıştır. Ancak saydığımız sorunları yaşamıyorsanız, daha büyük bir problemin olması muhtemeldir. Bu durumda deneyimli ve tecrübeli teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz.
Muhtemel kombi sorunları…

  • Birçok kombi sisteminde su yokluğunda veya basınç düştüğünde kilitlenme devreye girmektedir. Basıncın düşük olmadığından emin olun. Devre basıcının 1,5 bar olması gerekir.
  • Kombinin sigortası bazı durumlarda atmış olabilir ve siz bunu fark etmemiş olabilirsiniz. Bu nedenle kombi sigortasının atmamış olduğundan emin olun.
  • Kombi gerişinde yer alan gaz vanasının açık olduğundan emin olun.
  • Kombinizin pilot sistemli olması halinde, pilot alevinin yanıp yanmadığını kontrol edin.

Tüm bu dediklerimizde problem yoksa arızanın çözülmesi adına bizimle irtibata geçebilirsiniz. Baymak ürünlerinin Acıbadem ilçesindeki tek özel servisi olarak vazife yapan şirketimiz, kaliteli ve müşteri memnuniyetini sağlayıcı çözümler üretmektedir. Bu anlamda sorunun en kısa sürede giderilmesi, gerekiyorsa yedek parçanın hemen temin edilmesi ve takılması işlerini takip etmektedir. Acıbadem özel kombi servisi firması şirketimiz, en uygun fiyatlarla sizlere yardımcı olacaktır.
Kombi ısınmıyor mu?
Yukarıda saydığımız sorunlarla ilgili bir durum yoksa ve kombiniz ısınmıyorsa yapmanız gerekenler aşağıda sıralanmıştır.

  • Kombinizin termostat derecesinin düşük olmadığından emin olunuz.
  • Kaloriferin dönüş hattındaki filtre bulunuyor olabilir. Bu durumda çıkarıp temizlemeniz gerekir.
  • Peteğin giriş ve çıkışlarında yer alan vanaların kesinlikle açık olduğundan emin olun. Petek ve boruların çok kirli olması da ısınma sorunun yaşanmasına neden olabilir. Acıbadem baymak kombi servisi olarak, bizden yardım alabilirsiniz.

Bu sorunların dışında kombinizle alakalı yaşayacağınız daha farklı sorunlarda olacaktır. Peteklerin aşırı derecede ısınması, radyatörlerin bir alt ve üst kısmındaki sıcaklık farkları, kombide yaşanan su kaçakları, kombinizden sıcak suyun gelmemesi ve kombinizden acayip seslerin gelmesi de yaşayacağınız problemler arasında yer almaktadır. bu gibi durumlar Acıbadem özel kombi servisi olarak hızlı çözümler üretiyor ve sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Genel Toplam
[Total: 2 Average: 5]
Call Now Button0216 639 14 24